Współpraca

Cieszymy się, że grono zadowolonych architektów, którzy polecają nasze produkty swoim klientom, stale rośnie. Jesteśmy przekonani, że wnętrza, które tworzymy razem, są naprawdę wyjątkowe.

icon-menu-hover

Dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę i zaufanie – stanowicie dla nas niewyczerpane źródło motywacji i inspiracji oraz najlepszy dowód na to, że nasza praca ma sens. To dla Was i dla naszych klientów chcemy się ciągle rozwijać, dlatego jesteśmy wszędzie tam, gdzie design odgrywa główną rolę i chętnie dzielimy się z Wami wiedzą i nowinkami.

Architektów, którzy nie mieli jeszcze okazji nas poznać, zachęcamy do odkrywania naszej bogatej oferty oraz możliwości, jakie otworzą się przed Wami, gdy znajdziecie się w gronie projektantów współpracujących z Coquille. Nie ma dla nas znaczenia, czy pracujecie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie czy Szczecinie – drzwi naszego butiku są otwarte dla wszystkich! Wybieracie się do Poznania? Koniecznie wpadnijcie na niezobowiązujące spotkanie! Jeśli działacie na terenie Wielkopolski, istnieje możliwość zaplanowania spotkania w Waszym biurze projektowym lub wskazanym przez Was miejscu.

Współpraca z nami to same korzyści – wysłuchamy, doradzimy, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania i zaoszczędzimy sporo Waszego czasu. Mając świadomość, że każdy projekt jest dla Was ważny – bo odzwierciedla Waszą wiedzę, talent i wrażliwość – cierpliwie szukamy odpowiednich produktów, póki nie mamy pewności, że idealnie pasują do Waszej koncepcji i w pełni odpowiadają oczekiwaniom klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Nietypowe wykończenie, rozmiar, materiał? Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania!

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy!