O nas

The details are not the details. They make the design.

Charles Eames

icon-menu-hover

Firma Coquille narodziła się z miłości do przedmiotów pięknych i niepowtarzalnych. Wszystko zaczęło się we Włoszech w 2003 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tworzeniem autorskich kolekcji mebli łazienkowych, które do dzisiaj cieszą się popularnością i są dystrybuowane w ekskluzywnych butikach w Polsce oraz poza jej granicami. Pierwsze sukcesy szybko zachęciły nas do podjęcia kolejnego wyzwania – zauważyliśmy, że na polskim rynku brakuje luksusowych produktów do aranżacji wnętrz, dlatego zajęliśmy się kompleksowym wyposażaniem domów, mieszkań, rezydencji i hoteli. Dzisiaj możemy się pochwalić realizacjami w największych metropoliach świata, takich jak Moskwa, Nowy Jork, Dubaj czy Baku.

Butik Wyjątkowych Wnętrz Coquille, który mieści się w Poznaniu, to jedyne takie miejsce w Polsce. Jesteśmy o krok przed konkurencją – trzymamy rękę na pulsie, śledzimy wszelkie nowości i innowacje. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego (targi, konferencje, wystawy). Projektujemy i wyposażamy domy oraz przestrzenie publiczne, bazując na produktach najbardziej prestiżowych marek na świecie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ikon designu rozpoznawalnych na każdej szerokości geograficznej.

Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na imponujący wachlarz inspiracji – udzielamy również profesjonalnego wsparcia w zakresie projektowania wnętrz oraz udostępniamy sprawdzony zespół wykwalifikowanych wykonawców. Co więcej, jesteśmy w stanie realizować wnętrza „pod klucz”.
Naszym klientom zapewniamy najwyższy standard obsługi. Jako jedyni w Polsce posiadamy usługę VIP, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających estetów.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient Coquille czuł się oczekiwanym i najważniejszym gościem i aby nasz salon stał się miejscem przyciągającym miłośników piękna, którzy poszukują produktów wyróżniających się doskonałą jakością i wyrafinowanym designem.